Mina olen Kristi

Minu lapsepõlves, 80’ndate lõpus, olid Tartu poodides šokolaadiletid tühjad. Olukord tundus eriti ebaõiglane kuuldes jutte vanaemalt ja vanaisalt, kuidas nende lapsepolves 30. aastatel olid kommipoed isuäratavaid šokolaade ja kompvekke tais. Nende maitse oli naturaalne ja pakend ahvatlev.

Tänapaeval on küll letid masstoodangut täis, kuid värsket ja puhast maitset ning omanäolist pakendit leida on raske. Sellest tekkiski soov pakkuda klientidele alternatiivi ja valmistada käsitsi šokolaaditooteid vanade heade retseptide jargi, mis on ilma säilitusaineteta ja kaunites pakendites. Otsisin üles meistrid nii Eestist kui välismaalt, kellelt õppisin kuidas valmistati komme ja marmelaadi 50 ja rohkem aastat tagasi. Muidugi kasutame oma toodetes võimalikult palju Eesti tooraineid- mustikaid, vaarikaid, astelpaju, kuusevõrseid, vetikaid (marmelaadi tegemiseks), võid, koort, jne.

Kutsume teid vaatama, kuidas meie meistrid ja kunstnikud töötavad. Chocolala pood ja töökoda on kõigile avatud Suur-Karja 20, Tallinnas.

Heade soovidega,

kristi